Укрпошта
2,5 з 5 зірочок.
Написати відгук

Відгуки про компанію Укрпошта (Керівництво)

Залишити відгук про цю компанію
Назва вакансії

3,2Баланс робочого та вільного часу
2,4Керівництво

Сортувати за

КорисністьРейтингДата
Знайдено 3 відгуки, які відповідають критеріям пошукуПодивитися всі 13 переглядів

Для керівників ви не люди

Рекомендований відгук Indeed

Найкорисніший відгук, вибраний системою Indeed
Мене вистачило на кілька місяців роботи оператором, і це попри те, що знайти роботу зараз нелегко. Настільки огидних умов праці я ще не зустрічала. Спочатку, наче, все гаразд - привітний відділ кадрів, на відділені безпосереднє керівництво теж нормальне. Але!- платний медичний огляд, який ніхто не компенсує.- всю канцелярку для роботи купляєш самостійно. Мені дали лише бейджик. Навіть скотч для пакування посилок, якщо виділена кількість на відділення закінчилася раніше, купляєш за свій кошт.- за будь-який косяк будеш відповідати матеріально. А косяки будуть завжди, бо неможливо утримувати концентрацію і увагу протягом 12-годинного робочого дня, з шаленим потоком клієнтів. Тому і так з мізерної зарплати відмінускються недостачі, штрафи і т.д.- поняття годинної обідньої перерви - лише на папері. В реалі - ледве встигаєш за 15 хвилин перекусити і знов на касу. В туалет можеш не вставати по кілька годин, бо ЧЕРГИ! Хоч памперси купляй.- якщо якась продукція на відділенні прострочиться - її не спишуть, а змусять за неї заплатити всім працівникам відділення.- вищому керівництву байдуже на працівників як на людей. Ставлення мов до непотребу. Перевіряючий з Києва може приїхати з перегаром, відчитувати керівників і працівників прямо на очах клієнтів (як "прикольно" було слухати розбірки за своєю спиною під час обслуговування на касі, а перед тобою клієнти хихочуть, все це слухаючи).- про якісь бонуси чи знижки для працівників на продукцію і послуги пошти годі й мріяти. Не кажучи про оплату за переробітку, а таке буває часто.Єдиний був плюс - попався хороший колектив і людяне -

Переваги

Хороший колектив

Недоліки

Усе!

неудачное устройство на роботу - заслуга HR manager

Добрый день! Прошу это прочитать всем кто хочет работать на укр почте. Откликнувшись на подходящую вакансию, мне перезвонили и назначили встречу в главном офисе на ст м Хрещатик. После собеседования мне сказали что все отлично, "Вы подходите, езжайте на отделение, и познакомитесь с коллективом, руководителем и если все вас устраивает — снова приедете к нам в главный офис и мы все обсудим" Так все и произошло, на отделении коллектив отличный, в который раз прокатавшись из города в город мне выдали список документов которые нужны для официального оформления. Меня предупредили HR manager Ирина, о том, что прохождение мед комиссии мне не компенсируется, по этому мне нужно искать где это сделать дешевле. 1. Неделю я проходила мед комиссию - 1500 грн 2. Справки с пенсионного фонда мне делали 2 дня 3. Справка с места регистрации Это все время, нервы, деньги и усилия. С самого отделения мне часто звонили и спрашивали как обстоят дела с оформлением. В конечном итоге. Пройдя все эти круги Ада, "в конце пути" когда я сделала почти все документы, мне позвонили с главного офиса HR manager Ирина и сказала что вакансия закрыта! Пока я делала документы уже оформили другого человека! На мои вопросы — Ирина всю ответственность переложила на сотрудников и директора отделения. Возмущению нет предела, ни извинений ни компенсации. Удачи в подборе персонала. https://www.vnutri.org/ukrpochta/

Худшая компания в Украине

Хуже компании никогда не видел, бездарные руководители, которые слишком глупы что работать на руководящих должностях, хотя за какая зарплата, такие и руководители. Рядовых работников вообще не ценят, мало того что платят ниже минимальной зп, а работать нужно за двоих, а то и за троих; так ещё и относятся к работникам как пустому месту. Честно говоря, не понимаю почему там еще хоть кто-то работает.

Переваги

Нету

Недоліки

Существование этой компании

Оцініть свого останнього роботодавця

Поділіться своїм досвідом, щоб допомогти іншим

Переглянути інші відгуки про компанію Укрпошта
Можете також спробувати такі компанії:

Бажаєте дізнатися більше про роботу в цій компанії?

Поставте питання про роботу або проходження співбесіди в компанії Укрпошта. Наші читачі готові відповісти.Поставити питання

Загальна оцінка

На основі 13 відгуків