4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы о компании 4writers.net

Сортировать по
Найдено 28 отзывов, соответствующих условиям поиска
Просмотреть 31 отзыв
Корпоративная культура
Хочется поблагодарить компанию за улучшение соц пакета писателей. Усилия компании сделать работу в компании еще лучше очень ценятся. Спасибо большое!
Корпоративная культура
Работаю с 4writers.net уже 4 года. Мне нравится наша команда и то как я развиваюсь как писатель. Желаю 4writers процветания и достойных заказчиков.
Корпоративная культура
Я люблю команду 4writers и очень ценю тяжелый труд HR, редакторов, администраторов и службы поддержки. Спасибо за вашу круглосуточную помощь и надежность.
Корпоративная культура
Найбільше подобається наявність великої кількості замовлень. Менеджери завжди відкриті до співпраці.
Корпоративная культура
абсолютно не важны права писателей,
текучка, оценки редакторов некорретны,

просто съем денег,

неадекватные требования заказчиков всегда удовлетворяются, за счет писателей.
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим
Корпоративная культура
Ні кому не рекомендую дану компанію через жахливий менеджемент (львів) і ставлення до письменників. Ти для них просто робоча сила з якої можна знімати за кожне замовлення по 2-3 долари з загальною вартістю 6 за замовлення. Редактор захотів собі ріасайнув замовлення і віддав іншому письменнику, і нікого не обходить що це замовлення писалося декілька годин. Редактори вже виправляють пейпери як можуть, хоча їхні правки часто є неправильними і саме елементарне грамарлі показує це як помилку. Нікому не раджу тут працювати, бо як тільки вони бачать, що ти ніби-то нормально заробляєш по замовленнях починають робити переоцінку чуть не кожного з них, щоб якомога більше здерти і понизити тобі ліміт. Бажаю компанії покращити ставлення до письменників, незважаючи на те, що це фріланс, багато замовлень, на досить хороші теми, які рік тому розбирали за лічені секунди, висять, тобто нема кому їх брати, через таку неповагу скоро залишаться працювати лише офісні райтерти, яких не так багато. Є багато інших альтернатив з хорошим менеджментом та ставленням як до людей. Не раджу дану компанію нікому.
2,0
Корпоративная культура
Пропрацювавши там 2 роки не раджу нікому дану компанію, вона не турбується про власних письменників, а завжди знаходиться на стороні редактора чи кастомера. Робота кастомер сипорт взагалі на 0 рівні, аже кастомер замість того, щоб комунікувати з сипортом про замовлення що є їхнім прямим обовязком, посилає по тисячі повідомлень письменнику і ревиженів за додані іструкції. Це хороша платформа для починаючих, але щоб заробити обіцяних 12-13 тисяч треба писати без зупинну і виносити собі нерви тупими кастомерами які не можуть два слова зв'язати, а сипорт їх потурає, і робить все,що вони кажуть. Зрозуміло, що ціна яку бачить письменник і кастомер різна, але мінімальне ставленення та менеджмент повинні бути незважаючи на те що це фріланс.
Корпоративная культура
Подобається підтримка від адміністрації. Це допомагає письменникам заряджатися енергією і надихає працювати. Подобається швидка реакція служби підтримки на усі прохання.
Корпоративная культура
Мне нравится, что я могу положиться на редакторо и команду службы поддержки когда у меня есть вопросы касающиеся заказов. Они всегда помогают связаться с заказчиками когда те не отвечают.
Плюсы
хорошая корпоративная культура, свободный график
Корпоративная культура
Работаю пару месяцев, пока всё устраивает. Отдельно хочется отметить работу очень отзывчивого HR-менеджера, так как любой вопрос или проблему всегда помогут решить.
Плюсы
Гибкий график, возможность работать много/мало в зависимости от собственного желания
Минусы
Оплата заказов могла бы быть выше
Корпоративная культура
Очень нравится мой HR, так как она всегда быстро отвечает на все вопросы и помогает в решении всех вопросов. Очень импонирует то, что support team работает 24/7 и всегда готовы помочь со всеми вопросами. Выплата осуществляется вовремя. Желаю процветания 4writers!
3,0
Корпоративная культура
Работаю редактором не первый год. Главная причина - интересная работа, тексты на разные темы, всегда узнаешь что-то новое. Теперь минусы. Качество текстов очень варьируется. Бывают отличные, но бывают просто ужасающие, так что приходится буквально переписывать заново. Не знаю, как таких авторов нанимают. Видимо, желающих не много работать за такие деньги.

Оплата совершенно неадекватная за такую работу. Ставка удваивается только когда исправлено буквально каждое слово. В объявлении указана ориентировочная зарплата 12 тыс грн, реально при полной загрузке выходит 5-6 тысяч.
Корпоративная культура
Очень нравится удаленная работа. Можно работать даже когда путешествуешь. Благодарна за возможность получать хорошую зп. Гибкий график тоже является значительным преимуществом.
Плюсы
уже перечисленные
Минусы
не вижу
Корпоративная культура
Нравится количество заказов даже во время low season. Очень хорошо, что компания дает возможность общаться с писателями. Суперайзеры и агенты всегда отвечают на поставленные вопросы вовремя.
Корпоративная культура
Рада работать в этой компании, так как рабочий процесс хорошо организован. Четко прописана политика компании, своевременные выплаты зарплаты, хорошо налажена система общения с заказчиками. Хорошая система оценивания работы писателей, которая стимулирует их работать над своими ошибками. Работа редакторов очень полезна.
Корпоративная культура
Fairly good working environment. The colleagues I worked with were so awesome! The working conditions and management are nice as well. The warm and calm working atmosphere at all time.
Плюсы
Friendly teammates, decent management, not bad money wise.
Минусы
Pretty dodgy location considering that the office is right next to morgue :D
Корпоративная культура
Мне очень нравиться работать в компании. Нравиться сам стиль работы. Очень хорошо, что служба поддержки работает круглосуточно.
Плюсы
служба поддержки 24/7
Корпоративная культура
Нравиться что 4writers.net предлагает разные виды работ. Работая над новыми заказами, я обретаю полезный опыт. Ставки очень хорошие, особенно если еще учесть бонусы.
Корпоративная культура
Класно, що можна отримати не лише бонуси, але і додаткові "tips" від замовника. Дуже подобається, що письменник захищений працюючи над певним замовленням. Тобто якщо замовник скидає тобі нові інструкції коли уже значна частина дедлайну пройшла, то агенти просять компенсацію. Можна не хвилюватися, що ти певним чином постраждаєш у фінансовому плані.
Плюсы
Завжди можна звернутися до агентів за допомогою
Корпоративная культура
Після декількох тестів і тренінгів ти отримуєш роботу, думаєш це новий шанс і додатковий дохід, але як тільки починаєш працювати розімієш чому стільки оголошень на сайтах, з такими умовами немає бажаючих працювати, редактори отримують гроші з замовлення незрозуміло за що, не вчитуються в завдання і просять переробити, при цього в дуже грубій манері, клієнти деякі не мають поваги і елементарної людської ввічливості, а гроші зняти то це вони можуть легко, тому ніякої стабільності і позитивного враження від роботи в компанії
Плюсы
Не треба з дому навіть виходити
Минусы
Прохання переробити замовлення з‘являється несподівано і біжи перобляй тому що в тебе заберуть гроші
Корпоративная культура
Жахливе ставлення до письменника. Ти для них
Як робоча сила якщо редактор або замовник не праві то винен тільки ти і ти нічого не зможеш довести. Всім байдуже як ти пишеш коли ти пишеш але коли відмінусувати гроші то вони перші. Кар’єрний ріст 0. Не раджу нікому цю вакансію а особливо людям у кого слабкі нерви. Вам тут потріпають їх сильно неврівноважені замовники і редактори.
Плюсы
Вчасна виплата заробітної плати
Минусы
Вважають тебе за робочу силу
Этот отзыв был полезен?
Хотите узнать больше о работе в этой компании?
Задайте вопрос о работе или прохождении собеседования в компании 4writers.net. Наши читатели готовы ответить.
Общая оценка
4,1