4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями
Отзывы сотрудников компании 4writers.net

Жахливий менеджмент і управління.

2,0
11 февраля 2020
Пропрацювавши там 2 роки не раджу нікому дану компанію, вона не турбується про власних письменників, а завжди знаходиться на стороні редактора чи кастомера. Робота кастомер сипорт взагалі на 0 рівні, аже кастомер замість того, щоб комунікувати з сипортом про замовлення що є їхнім прямим обовязком, посилає по тисячі повідомлень письменнику і ревиженів за додані іструкції. Це хороша платформа для починаючих, але щоб заробити обіцяних 12-13 тисяч треба писати без зупинну і виносити собі нерви тупими кастомерами які не можуть два слова зв'язати, а сипорт їх потурає, і робить все,що вони кажуть. Зрозуміло, що ціна яку бачить письменник і кастомер різна, але мінімальне ставленення та менеджмент повинні бути незважаючи на те що це фріланс.
Рейтинги по категории
Похожие отзывы
23 сентября 2020
Та же должность
Письменник (Текущий сотрудник) - Фріланс
Я задоволена роботою і своєю зарплатнею (особливо тим, що вона приходить вчасно). Особливо мені подобається, що я можу звернутися до свого HR якщо я чогось не розумію, навіть якщо це буде в 3-є я знаю, що мені допоможуть. Компанія дбає про корпоративну культуру, що теж досить класно.
Плюсы
Досить багато
Минусы
4,0
10 августа 2020
Та же должностьТо же местоположение
Письменник (Текущий сотрудник) - Львів
Редактор зловживають обов'язками. - вважаю, що потреби в редакторах немає. Тому що вони не заглиблюються в завдання і часто письменник переробляє на неправильно. Краще гроші, які платять редакторам доплатити письменникам. Вони працюватимуть відповідальніше, адже більша заробітня плата+ відповідальність за свою роботу( часом думаєш, що все одно едітор причепиться з некоректними порадами)
25 февраля 2020
То же местоположение
письменник (Бывший сотрудник) - Львів
Ні кому не рекомендую дану компанію через жахливий менеджемент (львів) і ставлення до письменників. Ти для них просто робоча сила з якої можна знімати за кожне замовлення по 2-3 долари з загальною вартістю 6 за замовлення. Редактор захотів собі ріасайнув замовлення і віддав іншому письменнику, і нікого не обходить що це замовлення писалося декілька годин. Редактори вже виправляють пейпери як можуть, хоча їхні правки часто є неправильними і саме елементарне грамарлі показує це як помилку. Нікому не раджу тут працювати, бо як тільки вони бачать, що ти ніби-то нормально заробляєш по замовленнях починають робити переоцінку чуть не кожного з них, щоб якомога більше здерти і понизити тобі ліміт. Бажаю компанії покращити ставлення до письменників, незважаючи на те, що це фріланс, багато замовлень, на досить хороші теми, які рік тому розбирали за лічені секунди, висять, тобто нема кому їх брати, через таку неповагу скоро залишаться працювати лише офісні райтерти, яких не так багато. Є багато інших альтернатив з хорошим менеджментом та ставленням як до людей. Не раджу дану компанію нікому.