4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы сотрудников компании 4writers.net, Киев

Сортировать по
Найдено 6 отзывов, соответствующих условиям поиска
Просмотреть 31 отзыв
Корпоративная культура
Нравится количество заказов даже во время low season. Очень хорошо, что компания дает возможность общаться с писателями. Суперайзеры и агенты всегда отвечают на поставленные вопросы вовремя.
Корпоративная культура
Нравиться что 4writers.net предлагает разные виды работ. Работая над новыми заказами, я обретаю полезный опыт. Ставки очень хорошие, особенно если еще учесть бонусы.
Корпоративная культура
Класно, що можна отримати не лише бонуси, але і додаткові "tips" від замовника. Дуже подобається, що письменник захищений працюючи над певним замовленням. Тобто якщо замовник скидає тобі нові інструкції коли уже значна частина дедлайну пройшла, то агенти просять компенсацію. Можна не хвилюватися, що ти певним чином постраждаєш у фінансовому плані.
Плюсы
Завжди можна звернутися до агентів за допомогою
Корпоративная культура
Подобається колектив, атмосфера в більшості, керівництво, яке відноситься з повагою і розумінням, без зверхності і ніколи не дозволяє собі підвищити голос або спілкуватися грубо, влаштовує оплата, корпоративи і можливість періодично організовувати спільні обіди/time together, для свого відділу, в міру гнучкий графік, можливість працювати з дому, оплачувана відпустка і лікарняні. Як на мене, знайти компанію з подібними умовами праці практично неможливо, тому я це дуже ціную. Також подобається, що всі пропозиції, які я пропонувала за роки роботи в компанії, в тому числі і підвищення оплати для працівників і систему бонусів, отримували позитивну відповідь від керівництва.
Корпоративная культура
Дуже подобається робота загалом. Цікаво спілкуватися з клієнтами, допомагати у вирішенні їх питань. Графік та заробітна плата теж дуже задовільні. Загалом дуже цікава робота, класні колеги та хороша компанія.
Плюсы
різноманітні корпоративні програми
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим
1,0
1 звезда
Хотите узнать больше о работе в этой компании?
Задайте вопрос о работе или прохождении собеседования в компании 4writers.net. Наши читатели готовы ответить.
Общая оценка
4,1