4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы сотрудников о должности Письменник в компании 4writers.net, Львов

Найдено 2 отзыва, соответствующих условиям поиска
Просмотреть 31 отзыв
2,0
Корпоративная культура
Пропрацювавши там 2 роки не раджу нікому дану компанію, вона не турбується про власних письменників, а завжди знаходиться на стороні редактора чи кастомера. Робота кастомер сипорт взагалі на 0 рівні, аже кастомер замість того, щоб комунікувати з сипортом про замовлення що є їхнім прямим обовязком, посилає по тисячі повідомлень письменнику і ревиженів за додані іструкції. Це хороша платформа для починаючих, але щоб заробити обіцяних 12-13 тисяч треба писати без зупинну і виносити собі нерви тупими кастомерами які не можуть два слова зв'язати, а сипорт їх потурає, і робить все,що вони кажуть. Зрозуміло, що ціна яку бачить письменник і кастомер різна, але мінімальне ставленення та менеджмент повинні бути незважаючи на те що це фріланс.
Этот отзыв был полезен?
1,0
Корпоративная культура
Жахливе ставлення до письменника. Ти для них
Як робоча сила якщо редактор або замовник не праві то винен тільки ти і ти нічого не зможеш довести. Всім байдуже як ти пишеш коли ти пишеш але коли відмінусувати гроші то вони перші. Кар’єрний ріст 0. Не раджу нікому цю вакансію а особливо людям у кого слабкі нерви. Вам тут потріпають їх сильно неврівноважені замовники і редактори.
Плюсы
Вчасна виплата заробітної плати
Минусы
Вважають тебе за робочу силу
Этот отзыв был полезен?
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим
Хотите узнать больше о работе в этой компании?
Задайте вопрос о работе или прохождении собеседования в компании 4writers.net. Наши читатели готовы ответить.
Общая оценка
4,1