4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы сотрудников о должности Письменник в компании 4writers.net

Найдено 6 отзывов, соответствующих условиям поиска
Просмотреть все 33 отзыва
2,0
Корпоративная культура
Пропрацювавши там 2 роки не раджу нікому дану компанію, вона не турбується про власних письменників, а завжди знаходиться на стороні редактора чи кастомера. Робота кастомер сипорт взагалі на 0 рівні, аже кастомер замість того, щоб комунікувати з сипортом про замовлення що є їхнім прямим обовязком, посилає по тисячі повідомлень письменнику і ревиженів за додані іструкції. Це хороша платформа для починаючих, але щоб заробити обіцяних 12-13 тисяч треба писати без зупинну і виносити собі нерви тупими кастомерами які не можуть два слова зв'язати, а сипорт їх потурає, і робить все,що вони кажуть. Зрозуміло, що ціна яку бачить письменник і кастомер різна, але мінімальне ставленення та менеджмент повинні бути незважаючи на те що це фріланс.
5,0
Корпоративная культура
Я задоволена роботою і своєю зарплатнею (особливо тим, що вона приходить вчасно). Особливо мені подобається, що я можу звернутися до свого HR якщо я чогось не розумію, навіть якщо це буде в 3-є я знаю, що мені допоможуть. Компанія дбає про корпоративну культуру, що теж досить класно.
Плюсы
Досить багато
4,0
Корпоративная культура
Редактор зловживають обов'язками. - вважаю, що потреби в редакторах немає. Тому що вони не заглиблюються в завдання і часто письменник переробляє на неправильно. Краще гроші, які платять редакторам доплатити письменникам. Вони працюватимуть відповідальніше, адже більша заробітня плата+ відповідальність за свою роботу( часом думаєш, що все одно едітор причепиться з некоректними порадами)
Корпоративная культура
Після декількох тестів і тренінгів ти отримуєш роботу, думаєш це новий шанс і додатковий дохід, але як тільки починаєш працювати розімієш чому стільки оголошень на сайтах, з такими умовами немає бажаючих працювати, редактори отримують гроші з замовлення незрозуміло за що, не вчитуються в завдання і просять переробити, при цього в дуже грубій манері, клієнти деякі не мають поваги і елементарної людської ввічливості, а гроші зняти то це вони можуть легко, тому ніякої стабільності і позитивного враження від роботи в компанії
Плюсы
Не треба з дому навіть виходити
Минусы
Прохання переробити замовлення з‘являється несподівано і біжи перобляй тому що в тебе заберуть гроші
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим
Корпоративная культура
Жахливе ставлення до письменника. Ти для них
Як робоча сила якщо редактор або замовник не праві то винен тільки ти і ти нічого не зможеш довести. Всім байдуже як ти пишеш коли ти пишеш але коли відмінусувати гроші то вони перші. Кар’єрний ріст 0. Не раджу нікому цю вакансію а особливо людям у кого слабкі нерви. Вам тут потріпають їх сильно неврівноважені замовники і редактори.
Плюсы
Вчасна виплата заробітної плати
Минусы
Вважають тебе за робочу силу
1 звезда