4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы сотрудников о должности Письменник в компании 4writers.net, Львов

Найдено 3 отзыва, соответствующих условиям поиска
Просмотреть все 32 отзыва
2,0
Корпоративная культура
Пропрацювавши там 2 роки не раджу нікому дану компанію, вона не турбується про власних письменників, а завжди знаходиться на стороні редактора чи кастомера. Робота кастомер сипорт взагалі на 0 рівні, аже кастомер замість того, щоб комунікувати з сипортом про замовлення що є їхнім прямим обовязком, посилає по тисячі повідомлень письменнику і ревиженів за додані іструкції. Це хороша платформа для починаючих, але щоб заробити обіцяних 12-13 тисяч треба писати без зупинну і виносити собі нерви тупими кастомерами які не можуть два слова зв'язати, а сипорт їх потурає, і робить все,що вони кажуть. Зрозуміло, що ціна яку бачить письменник і кастомер різна, але мінімальне ставленення та менеджмент повинні бути незважаючи на те що це фріланс.
4,0
Корпоративная культура
Редактор зловживають обов'язками. - вважаю, що потреби в редакторах немає. Тому що вони не заглиблюються в завдання і часто письменник переробляє на неправильно. Краще гроші, які платять редакторам доплатити письменникам. Вони працюватимуть відповідальніше, адже більша заробітня плата+ відповідальність за свою роботу( часом думаєш, що все одно едітор причепиться з некоректними порадами)
1,0
Корпоративная культура
Жахливе ставлення до письменника. Ти для них
Як робоча сила якщо редактор або замовник не праві то винен тільки ти і ти нічого не зможеш довести. Всім байдуже як ти пишеш коли ти пишеш але коли відмінусувати гроші то вони перші. Кар’єрний ріст 0. Не раджу нікому цю вакансію а особливо людям у кого слабкі нерви. Вам тут потріпають їх сильно неврівноважені замовники і редактори.
Плюсы
Вчасна виплата заробітної плати
Минусы
Вважають тебе за робочу силу
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим
Хотите узнать больше о работе в этой компании?
Задайте вопрос о работе или прохождении собеседования в компании 4writers.net. Наши читатели готовы ответить.
Общая оценка
Основано на 32 отзывах