4writers.net
Получайте еженедельные письма с новостями, отзывами и свежими вакансиями

Отзывы сотрудников о должности письменник в компании 4writers.net

Сортировать по
Найдено 4 отзыва, соответствующих условиям поиска
Просмотреть все 33 отзыва
Корпоративная культура
Подобається підтримка від адміністрації. Це допомагає письменникам заряджатися енергією і надихає працювати. Подобається швидка реакція служби підтримки на усі прохання.
Корпоративная культура
Найбільше подобається наявність великої кількості замовлень. Менеджери завжди відкриті до співпраці.
1,0
Корпоративная культура
Ні кому не рекомендую дану компанію через жахливий менеджемент (львів) і ставлення до письменників. Ти для них просто робоча сила з якої можна знімати за кожне замовлення по 2-3 долари з загальною вартістю 6 за замовлення. Редактор захотів собі ріасайнув замовлення і віддав іншому письменнику, і нікого не обходить що це замовлення писалося декілька годин. Редактори вже виправляють пейпери як можуть, хоча їхні правки часто є неправильними і саме елементарне грамарлі показує це як помилку. Нікому не раджу тут працювати, бо як тільки вони бачать, що ти ніби-то нормально заробляєш по замовленнях починають робити переоцінку чуть не кожного з них, щоб якомога більше здерти і понизити тобі ліміт. Бажаю компанії покращити ставлення до письменників, незважаючи на те, що це фріланс, багато замовлень, на досить хороші теми, які рік тому розбирали за лічені секунди, висять, тобто нема кому їх брати, через таку неповагу скоро залишаться працювати лише офісні райтерти, яких не так багато. Є багато інших альтернатив з хорошим менеджментом та ставленням як до людей. Не раджу дану компанію нікому.
Корпоративная культура
Класно, що можна отримати не лише бонуси, але і додаткові "tips" від замовника. Дуже подобається, що письменник захищений працюючи над певним замовленням. Тобто якщо замовник скидає тобі нові інструкції коли уже значна частина дедлайну пройшла, то агенти просять компенсацію. Можна не хвилюватися, що ти певним чином постраждаєш у фінансовому плані.
Плюсы
Завжди можна звернутися до агентів за допомогою
Оцените своего прошлого работодателя
Поделитесь своим опытом, чтобы помочь другим